Wieloetapowy demakijaż to już przeżytek

Czysta i zadbana skóra to chyba marzenie każdej kobiety. Często szukając informacji o tym, jak dokładnie oczyścić swoją twarz z makijażu, można napotkać porady o wieloetapowych rutynach, do których wykonania potrzebujemy całą gamę kosmetyków. Jest to dość czasochłonne i wiele kobiet niestety czuje się tym zniechęcona.

Nie pomijaj demakijażu

Żyjemy dziś szybko, mamy na wszystko mało czasu a wieczorem często marzymy już tylko o prysznicu i przytuleniu się do poduszki. A tu jeszcze demakijaż. Jednak dokładnego demakijażu skóry naprawdę nie warto pomijać. Dobrze oczyszczona skóra twarzy lepiej się regeneruje oraz wchłania więcej korzystnych składników z kremów i serów. Ma ogromny wpływ na kondycje i wygląd skóry twarzy.

Rewolucja w demakijażu – rękawica Glov

glov rękawica do demakijażu

Okazuje się, że nie trzeba poświęcać na demakijaż kilkudziesięciu minut i zajmować szafkę w łazience wieloma specyfikami. Otóż rękawica Glov to rzeczywiście rewolucja. Do oczyszczenia twarzy potrzebujemy rękawice Glov oraz… wodę! Tak, wodę. Producent chwali się, że materiał i jego konstrukcja naprawdę poradzą sobie z najmocniejszym brudem. Innowacyjność tego produktu pozwala nam na jego wszechstronne używanie. Skutecznie zmywa makijaż, nie podrażniając skóry twarzy i wokół oczu. Dodatkowo działa jak przyjemny masaż oraz peeling. To wspaniała wiadomość dla osób z wrażliwą skórą, która nie toleruje nadmiaru kosmetyków. Ogromnym plusem rękawic jest ich wielorazowość. Po użyciu trzeba je umyć i odłożyć do wyschnięcia.

Warto sprawdzić pozostałe produkty Glov. Ponieważ oprócz różnych wariantów rękawicy, możemy znaleźć wielorazowe waciki, rękawice do nakładania samoopalacza czy kule do kąpieli.