Rimmel Match Perfection – idealnie dopasowujący się podkład

Wybór idealnego podkładu to kwestia bardzo złożona. Wiele kobiet ma swój ulubiony podkład i często są to bardzo różne produkty. Wynika to z wielu czynników. Przede wszystkim jest tak dlatego, że ciężko znaleźć podkład, który idealnie stapia się z kolorem skóry i nie tworzy nieestetycznej maski, a w końcu każda z kobiet ma inną karnację. Właśnie dlatego stworzono podkład Rimmel Match Perfection.

Producent nazywa go podkładem dopasowującym się. Ma więc on za zadanie zapewnić takie krycie, żeby nie było widoczne. Oznacza to koniec z nieestetyczną różnicą między twarzą a szyją i efektem maski.

Podkład jest dostępny aż w dwunastu różnych odcieniach. Łatwo więc można odnaleźć swój odcień. Szczególnie, że gama odcieni rozpoczyna się od podkładu dla bardzo bladych dziewczyn i kończy się na wyjątkowo ciemnej karnacji.

Rimmel Match Perfection mieści się w estetycznej butelce o typowej pojemności 30 ml. Butelka ma niebieskie elementy i ładnie się prezentuje.

Gęstość podkładu sprawia, że dobrze się go nakłada beauty blenderem. Nie pozostawia smug i „wchodzi” w zmarszczki. Delikatne drobinki sprawiają, że cera jest ładnie rozświetlona i prezentuje się promiennie oraz młodzieńczo. Lekkie krycie podkładu przekłada się na to, że jest to produkt, który przypadnie do gustu osobom o cerze pozbawionej niedoskonałości. Chociaż krycie można stopniować poprzez nakładanie dodatkowych warstw, nie jest to podkład, który zakryje duże wypryski i przebarwienia.

Jest to jednak podkład bardzo dobry i to za niewielką cenę, który wyrównuje koloryt i doskonale sprawdzi się u osób z cerą normalną, suchą lub mieszaną.