Pędzle do makijażu Hulu

Pędzle do makijażu bywają niemal tak samo istotne, jak same kosmetyki kolorowe. Pędzle do makijażu Hulu to zaawansowane zestawy, w których każdy pędzel służy do nakładania innego kosmetyku, a dzięki całości możliwe jest stworzenie profesjonalnego i trwałego makijażu.

Hulu Precision Set

Pędzle z tej serii zostały stworzone z myślą o najbardziej precyzyjnym makijaży, wykończeniu i detalach. Osiem wąskich pędzli Hulu ze specjalnie wyprofilowanym włosiem pozwala na uzyskanie dokładnie takiego efektu, jakiego oczekuje wizażystka czy też malująca się kobieta. Malutki pędzelek ze ściętą końcówką idealnie nadaje się do kreowania imitacji brwi albo bardzo cienkich kresek za pomocą eyelinera w żelu lub płynie. Hulu pędzle do ust zostały wykonane z miękkiego i elastycznego włosia.

Dzięki temu można z wyjątkową precyzją nakładać konturówkę i pomadkę, a na ustach nie pojawią się nieestetyczne ślady. Z kolei płaskie włókna w pędzlu do makijażu oczu, pozwalają zarówno na robienie kresek na górnej powiece, jak i na podkreślanie linii wodnej oka.

Zestaw pędzli Hulu z kosmetyczką

W zestawie pędzli Hulu z kosmetyczką znajduje się dwanaście różnych pędzli, które znajdą zastosowanie podczas makijażu twarzy i oczu. Szerokie pędzle z miękkiego włosia pozwalają na nakładanie brązu, różu, pudru oraz profilowanie kształtu twarzy. Wąski i wyprofilowany pędzel został stworzony z myślą o nakładaniu konturówki na usta lub eyelinera na powieki, a z kolei szeroki pędzel Hulu średniej wielkości nadaje się do nakładania cieni do powiek.

W zestawie znajdują się również średniej wielkości pędzle o miękkim i niezbyt długim włosiu, dzięki którym z powodzenie można mieszać kolory cieni na powiece, zyskując efekt cieniowania i delikatnego przejścia.