Ochrona twarzy przez cały rok – Holika Holika SPF 50

Ochrona skóry na twarzy jest bardzo ważnym elementem, nie tylko w okresie letnim, ale przez cały rok. Odpowiednio dobrany krem z filtrem pozwoli na opóźnienie procesu starzeniowego skóry. Świetnym rozwiązaniem będą kremy, które mają filtr 50 takie jak Holika Holika SPF 50.

Dlaczego nakładanie kremu z filtrem jest tak ważne?

Skóra, która znajduje się na twarzy jest najbardziej narażona na wszelkie drobnoustroje oraz promienie słoneczne. Dlatego właśnie skóra twarzy powinna być pielęgnowana w bardzo dokładny sposób. Krem z filtrem jest ostatnim etapem odpowiedniej pielęgnacji, dzięki której długotrwała ekspozycja na słońce nie będzie niczym strasznym. Należy jednak pamiętać, że krem z filtrem musi być nakładany co jakiś czas – najczęściej co trzy godziny.

Krem SPF 50 Holika Holika pozwoli na ochronę skóry przed promieniem ultrafioletowym. Dodatkowo składniki w zawarte w kremie będą chronić skórę przed osłabieniem naczynek krwionośnych, a co za tym idzie licznych przebarwień, które mogłyby powstać w związku z ekspozycją na promienie słoneczne. Należy wspomnieć, że kremy z filtrem powinny być używane przez cały rok, ponieważ promieniowanie słoneczne nie występuje tylko w okresie letnim. Regularne stosowanie kremów z filtrem pozwoli zapobiec szybszemu starzeniu się skóry.

Holika Holika SPF 50

Jakie ważne składniki ma Holika Holika krem z filtrem SPF 50?

Krem spf holika holika dostępny na cocolita.pl stworzony jest na bazie naturalnych składników, które są całkowicie bezpieczne dla zdrowia. W skład kremu wchodzi żel z aloesem, który pozwoli na regenerację i przyspieszanie gojenia się mikro ran, które mogły powstać w związku z ekspozycją słoneczną skóry twarzy. Dodatkowo składnik ten ma za zadane koić skórę twarzy oraz działać przeciwzapalnie i antyoksydacyjnie.

Dodatkowo w składzie kremu można znaleźć składniki, takie jak dwutlenek tytanu, którego zadaniem jest ochrona skóry przed starzeniem skóry oraz negatywnymi skutkami światła ultrafioletowego. Krem SPF 50 Holika Holika jest kremem wodoodpornym, natomiast aby zapewnić odpowiednią ochronę skóry twarzy, po każdym kontakcie z wodą powinien być nałożony powtórnie.