Makijaż wieczorowy z marką Astor

Każda kobieta lubi czuć się wyjątkowo.Każda lubi czuć się rozpieszczana. Każda lubi czuć się luksusowo. Na większe wyjścia do teatru, na bankiet, czy na uroczyste bale szykujemy się godzinami, aby wyglądać olśniewająco. Każda z nas może poczuć się wyjątkowo używając kosmetyków Astor.Tymi produktami wykonasz perfekcyjny makijaż i będziesz gotowa na całą noc świetnej zabawy.

Makijaż twarzy
Na sam początek powinnaś nałożyć bazę pod podkład, która przedłuży trwałość makijażu. Jeśli chcesz żeby Twój makijaż wyglądał nieskazitelnie całą noc, postaw na podkład Perfect Stay, który wytrzyma na twarzy wiele godzin. Pod oczy nałóż korektor, a całość utrwal pudrem. Kości policzkowe zaznacz bronzerem oraz różem, a kości jarzmowe zaznacz rozświetlaczem.

Makijaż oczu i ust
Astor ma w swoim asortymencie świetnej jakości paletkę, którą wyczarujesz makijaż dzienny oraz wieczorowy. Perfekcyjnie podkreślisz nią oczy i sprawisz, że nabiorą kociego wyglądu. Ciemnym kolorem możesz też rozetrzeć kreskę, albo zrobić klasyczne smoky eye. Brwi możesz podkreślić za pomocą żelu do brwi, który ujarzmi włoski. Usta podkreśl pomadką nawilżającą, która nie podkreśli suchych skórek.