Lancome teint idole

Róża Lancome- synonim luksusu, pięknych kobiet i francuskiej elegancji. Firma należąca do koncernu Loreal od 1935 roku szczyci się produkcją kosmetyków dla kobiet wymagających, pewnych siebie ale zawsze z klasą. Wierni swoim muzom, wierni swoim klientkom ponad 80 lat oferują kosmetyki na naprawdę wysokim poziomie- pod każdym względem. 

Lancome teint idole

Jednym z przebojów firmy jest podkład Lancome Teint Idole Ultra Wear czyli podkład o przedłużonej trwałości i zawartości filtra SPF15. Ma stapiać się ze skórą, dając efekt krycia ale jednocześnie naturalności. Skóra ma być gładka, matowa, ale aksamitna. 

Podkład ma bardzo bogatą gamę kolorystyczną, ma to na celu dopasowanie idealnego odcienia przez każdą kobietę. Oczywiście większość odcieni będzie zbyt ciemna dla typowej słowianki jednak wybór nadal będzie bardzo duży. 

Charakterystyka podkładu

Ponieważ podkład ma w składzie matującą krzemionkę oraz perlit to dosyć szybko zastyga. Warto brać to pod uwagę aplikując go na twarz, ponieważ konsystencja początkowo rzadka i płynna szybko może nam zaschnąć w nieestetyczne smugi- przy odrobinie wprawy jednak można tego uniknąć. Po aplikacji czuć wręcz na twarzy jak zastyga i wtapia się w skórę. Na skórze go praktycznie nie czuć, ponieważ jest dosyć lekki to świetnie oddycha. 

Pomimo swojej lekkości dosyć dobrze kryje, oczywiście w miejscach newralgicznych trzeba nałożyć troszkę grubszą warstwę jednak już przy standardowej aplikacji naczynka i drobne niedoskonałości są ukryte. Ładnie trzyma się skóry.

Po zakupy zapraszam na Cocolita.pl