Każda cera może być lovely

Mnogość różnych produktów kosmetycznych, sprawia, że niejedna kobieta potrafi w prosty sposób ukryć pewne mankamenty swojej cery. Nikt nie jest bowiem doskonały, jednak czy każda kobieta ma świadomość jakiego rodzaju produkty użyć w pierwszej kolejności, aby efekt był długotrwały i zadowalający ?

Każda cera może być lovely.

Odpowiednie podwaliny makijażu

Podkład stanowi element make-up’u, który pokrywa wszelkie przebarwienia skóry oraz jej nierówności. Producenci prześcigają się w wymyślaniu różnego rodzaju konsystencji, w jakich podkłady kosmetyczne są produkowane. Można więc wybrać spośród podkładów w kremie, płynie, sztyfcie czy też w musie. Ważniejsze jest jednak to, w jakiej tonacji będzie użyty dany podkład. Dobiera się go bowiem odpowiednio do karnacji. Na przykładzie podkładu Lovely, ze względu na kolor skóry, odcienie kosmetyku podzielić można na:

  • odcień ciepły – stosowany przy karnacji ciemniejszej, typu brzoskwiniowa, miodowa;
  • odcień chłodny – stosowany przy jasnej karnacji, typu mleczna, różowa;
  • odcień neutralny – stosowany przy skórze o odcieniu beżowym.
podkład

Podkład Lovely – sposoby aplikacji

Nakładanie podkładu jest czynnością bardzo prostą. Można użyć w tym celu różnego rodzaju gąbeczek bądź pędzli do makijażu, ale można również obyć się bez tego typu osprzętu i nałożyć go placami. Kosmetyk ten może nieco rozświetlać skórę twarzy, jak w przypadku podkładu Lovely Fresh & Juicy Foundation. Może mieć też jednak właściwości matujące, np. podkład Lovely Camouflage Foundation. W celu ułatwienia procesu aplikacji tego typu produktu na twarz można skorzystać też z bazy pod makijaż, wygładzającej jednocześnie skórę.

Każda kobieta może więc zyskać nieco więcej pewności siebie, dobierając optymalny do swojego rodzaju cery, odcień podkładu i nie martwiąc się drobnymi niedoskonałościami swojej skóry twarzy.