Jakie pędzle Jessup warto mieć w swojej kosmetyczce?

Osoby interesujące się makijażem dobrze wiedzą, że efektowny make-up można wykonać tylko przy użyciu dobrych kosmetyków oraz odpowiednio dobranych pędzli. Właśnie dlatego warto poświęcić trochę uwagi na wybór tych akcesoriów. Czym trzeba się kierować kupując pędzle Jessup?

Niezbędne pędzle do oczu

Na rynku dostępnych jest mnóstwo pędzli, różnią się one kształtem, przeznaczeniem, a także jakością wykonania. Dobrze inwestować w te naprawdę dobre jakościowo, ponieważ będą służyć właścicielce przez długi czas. Warte uwagi są pędzle do makijażu Jessup, które są dostępne zarówno pojedynczo, jak również w zestawach.

Kobiety, które często korzystają z cieni do powiek, powinny zainwestować w cały zestaw pędzli do makijażu Jessup, ponieważ znajdą tam zarówno takie nadające się do precyzyjnej aplikacji kosmetyku, jak i bardziej puchate, które idealnie rozetrą cień. Dodatkowo w skład takiego zestawu wchodzą pędzle, które umożliwiają wykonywanie cut crease, które prezentuje się bardzo efektownie.

Akcesoria do makijażu twarzy

Potrzebne są także akcesoria do makijażu twarzy. Dobrym pomysłem jest zakup Jessup pędzla do podkładu. Jest on płaski lub delikatnie ścięty, z dosyć mocno zbitym włosiem. Podkład zaaplikowany przy jego użyciu dobrze ukryje ewentualne niedoskonałości, a jednocześnie nie pozostawi na twarzy smug. Warte uwagi są również Jessup pędzle do pudru. Zwykle są one dosyć duże, a ich włosie nie jest mocno zbite, dzięki czemu można zaaplikować na cerę cienką warstwę pudru, która utrwali fluid, ale nie stworzy efektu maski.