Artego – kosmetyki pomagające wzmocnić włosy

Fryzjerzy muszą spełnić oczekiwania stawiane przez klientów, dbając o wysoką jakość świadczonych usług, bazując na dobrych kosmetykach. Takich, które nie będą w stanie doprowadzić do zniszczenia struktury włosa. Do wyboru jest różnorodna ilość kosmetyków dedykowanych do zakładów fryzjerskich. W sklepach i hurtowniach fryzjerskich można otrzymać włoskie kosmetyki Artego.

Składniki naturalnego pochodzenia

Artego jest marką, która została stworzona w 2000 roku. Zasługuje ona na uwagę m.in. z tego względu, że założona ona została przez ludzi mających doświadczenie w branży fryzjerskiej. To osoby, jakie same wykonywały różnego rodzaju zabiegi fryzjerski. To dzięki nim powstały produkty kosmetyczne dla branży fryzjerskiej, bazujące na składnikach naturalnego pochodzenia. Ponad dwadzieścia lat na rynku sprawiło, że wszystkie kosmetyki do włosów Artego, wspierające stylizację, higienę, są dopracowane w każdym celu.Wpływają one także na ułatwienie wykonywania codziennych obowiązków w wielu salonach fryzjerskich na całym świecie.

Które produkty wybrać?

serum Artego Rain Dance

Każdy fryzjer doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że trafiają do niego klienci z różnymi włosami. Niektórym osobom zależy tylko na podcięciu. Innym klientom zależy na całkowitej zmianie wyglądu. To dlatego warto mieć pod ręką różne produkty Artego, jakie pozwolą na wykonanie wielu zabiegów fryzjerskich m.in.:

  • krem prostujący – w jego składzie znaleźć można m.in. olejek jojoba, witaminę E,
  • odżywkę tonującą – w jej składzie znaleźć można np. kolagen roślinny, olej konopny, wyciąg z jojoby,
  • lakier mocno utrwalający – w jego składzie znajduje się m.in. ekstrakt z liścia oliwy, ekstrakt z jęczmienia ,
  • serum do włosów – bazuje on na olejkach eterycznych.

Nie sposób wymienić wszystkich produktów marki Artego, dlatego odsyłamy na stronę https://www.cocolita.pl/artego gdzie znajdziesz spory ich wybór.